ZA POZNÁNÍM

Slavnost stromů a lesa - sobotní program víkendové akce

sobota 19.10.2024

Sobotní program víkendové benefiční akce na podporu svobodného lesa Ščúrnica u Valašských Klobouk se konal v Klubu Maják s následujícím programem: V jeho první - poznávací části - šlo o seznámení s podstatou akce a naladění se na její poslání ... garantem celé akce byl opět pan Marek Gonda. Kromě hudebně-tanečního představení Zpívající les, v němž účinkovali místní a hostující hudebníci a tanečníci, se promítal dokumentární film o lese Ščúrnica a proběhla přednáška i beseda s otcem této myšlenky Miroslavem Janíkem.

I v sobotním programu probíhala benefiční sbírka na podporu lesa a stromů v něm ... bylo nám ctí při této události potkat další zajímavé bytosti jakými zde byli třeba paní Regina Bittová nebo Marian Friedl :-) Děkujeme i jim za podíl na této dobré věci!